вологість:
тиск:
вітер:
Грунтовно та за методологією: на Черкащині осучаснюють предмет «Захист України»
Створили його черкаські педагоги за ініціативи обласного управління освіти і науки у співпраці з інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників. У ньому не лише історія розвитку БпЛА, а й практичні інструкції для учнів і вчителів, повідомляє пресслужба ОДА.
Перші 300 примірників вже направили у заклади освіти, де викладають предмет « Захист України » . Альбоми ілюстровані та мають актуальну натепер інформацію про безпілотні системи, програмування та пілотування.
Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі
"Це вклад не лише у наше сьогодення, але й у майбутнє, – наголосив очільник області Ігор Табурець. – Школярі отримають реальні практичні знання. Нині у нас 45 осередків, де викладаємо наш оновлений предмет. Загалом охоплені навчанням 78% нашого учнівства. Основа будь-якого предмету – вчитель. Натепер маємо понад сотню підготовлених фахівців, які пройшли навчання та залучені до викладання цього надважливого зараз предмету".
Окрім того, ці альбоми стануть корисними і для позашкільної діяльності: у гуртках, військово-патріотичних клубах і технічних секціях.
За словами ректорки обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної, при укладанні альбому особливу увагу приділили технічним деталям, тому залучали до роботи і фахівців Національного авіаційного університету.
"Ми врахували всі зауваження, і в остаточному варіанті альбом отримав схвальні відгуки як від педагогів, так і від експертів", — підкреслила вона.
Практично та методологічно долучилися до роботи над альбомом фахівці центру операторів роботизованих систем « Січ » , розповів його співзасновник В’ячеслав Скічко.
"Цей проєкт спрямований на формування у дітей розуміння сучасних технологій і потенціалу БПЛА, – пояснив він. – Технології стрімко розвиваються, і стимулювала їх ще більше саме та війна, яка зараз точиться, І ми маємо бути готові до технологічного майбутнього, а не наздоганяти його. Ми найперше напрацювали методологію, адже за кілька років будь-які нинішні технології вже стануть технологіями минулого".
Вчитель “Захисту України” Євген Вичка з Чорнобаївської громади вже використовує альбом у викладанні. Він дає дає цінні знання педагогам і учням, заохочуючи до опанування новітніх технологій.
Фото: пресслужба ОДА.
Євген Медведєв
Джерело: lenta.ua (Черкаси)Новини рубріки
Стало відомо, хто може очолити бюро технічної інвентаризації у Черкасах
10 січня 2025 р. 17:14
На Звенигородщині водій авто в'їхав у мотоцикліста та втік: є постраждалий
10 січня 2025 р. 16:47
Черкаська зооволонтерка розповіла, чи можуть кажани бути небезпечними для людини
10 січня 2025 р. 16:27