вологість:
тиск:
вітер:
У Черкасах відкрили ще один пункт забору аналізів
Аналізи у Черкасах можна здати ще в одному місці
У Черкасах запрацював новий кабінет забору біологічного матеріалу клініко‐діагностичної лабораторії в КНП «Третя міська лікарня».
Про це повідомили на сторінці Клініко‐діагностичної лабораторії.
Де та як працюватиме новий пункт?
Новий пункт працює за адресою:
- м. Черкаси, вул. Олени Теліги, 4 (поліклініка, 4 поверх, кабінет №412).
Коли можна здати аналізи?
- з 08:00 до 10:00.
Послугами можуть скористатися як дорослі, так і діти.
Аналізи проводять безоплатно за наявності електронного направлення від лікаря. Також доступні платні послуги, вартість яких, як йдеться у повідомленні, майже втричі нижча, ніж у приватних лабораторіях.
Деталі можна уточнити за телефоном: +38 (097) 298–98-21.
Нагадаємо, директор черкаського онкоцентру увійшов до складу колегії МОЗ.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
На Черкащині підозрюють посадовця у незаконному видобутку граніту. Збитки оцінили у 42 мільйони
22 червня 2026 р. 15:39