У Черкасах відкрили ще один пункт забору аналізів

18 червня 2026 р. 12:05

18 червня 2026 р. 12:05


Аналізи у Черкасах можна здати ще в одному місці

У Черкасах запрацював новий кабінет забору біологічного матеріалу клініко‐діагностичної лабораторії  в КНП «Третя міська лікарня».

Про це повідомили на сторінці Клініко‐діагностичної лабораторії.

Де та як працюватиме новий пункт?

Новий пункт працює за адресою:

  • м. Черкаси, вул. Олени Теліги, 4 (поліклініка, 4 поверх, кабінет №412).

Коли можна здати аналізи?

  • з 08:00 до 10:00.

Послугами можуть скористатися як дорослі, так і діти.

Аналізи проводять безоплатно за наявності електронного направлення від лікаря. Також доступні платні послуги, вартість яких, як йдеться у повідомленні, майже втричі нижча, ніж у приватних лабораторіях.

Деталі можна уточнити за телефоном: +38 (097) 298–98-21.

Нагадаємо, директор черкаського онкоцентру увійшов до складу колегії МОЗ.

У Черкасах відкрили ще один пункт забору аналізів

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua