У Черкасах на пішохідному переході автомобіль збив двох людей

22 червня 2026 р. 11:49

22 червня 2026 р. 11:49


У Чекасах збили двох пішоходів

На бульварі Шевченка у Черкасах автомобіль збив двох пішоходів.

Про це повідомили в  поліції Черкаської області.

Як йдеться у повідомленні, ДТП сталася 21 червня близько 16:35 на бульварі Шевченка. За інформацією слідства, 57‐річний водій автомобіля «Nissan Leaf» проявив неуважність і наїхав на двох пішоходів, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

поліцейське авто

Місце ДТП

Унаслідок ДТП постраждали 20‐річний молодий чоловік та 19‐річна дівчина, їх госпіталізували до лікарні.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, в Черкасах водій в’їхав в електроопору , внаслідок чого травмувалася жінка.

У Черкасах на пішохідному переході автомобіль збив двох людей

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua