На Черкащині за тиждень зареєстрували 68 випадків гострих кишкових інфекцій. Серед них – сальмонельоз

22 червня 2026 р. 12:47

22 червня 2026 р. 12:47


Найбільше хворих на гострі кишкові інфекції зареєстрували в Черкаському районі

У Черкаській області протягом 15–21 червня зареєстрували 68 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції. Найбільше – у Черкаському районі.

Про це повідомили в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Це на 1,45% менше, ніж за аналогічний період минулого року, коли в області зафіксували 69 випадків.

На територіях об’єднаних територіальних громад на гострі кишкові інфекції захворіли:

  • у Черкаському районі – 47 осіб;
  • в Уманському – 8 осіб;
  • у Звенигородському – 8 осіб;
  • у Золотоніському – 5 осіб.

Спорадичні випадки сальмонельозу зареєстрували на територіях Шполянської, Новодмитрівської, Канівської, Ротмистрівської та Черкаської громад. Випадок ротавірусної інфекції зафіксували у Паланській громаді.

На Черкащині за тиждень зареєстрували 68 випадків гострих кишкових інфекцій. Серед них – сальмонельоз

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua