вологість:
тиск:
вітер:
На Черкащині за тиждень зареєстрували 68 випадків гострих кишкових інфекцій. Серед них – сальмонельоз
Найбільше хворих на гострі кишкові інфекції зареєстрували в Черкаському районі
У Черкаській області протягом 15–21 червня зареєстрували 68 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції. Найбільше – у Черкаському районі.
Про це повідомили в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Це на 1,45% менше, ніж за аналогічний період минулого року, коли в області зафіксували 69 випадків.
На територіях об’єднаних територіальних громад на гострі кишкові інфекції захворіли:
- у Черкаському районі – 47 осіб;
- в Уманському – 8 осіб;
- у Звенигородському – 8 осіб;
- у Золотоніському – 5 осіб.
Спорадичні випадки сальмонельозу зареєстрували на територіях Шполянської, Новодмитрівської, Канівської, Ротмистрівської та Черкаської громад. Випадок ротавірусної інфекції зафіксували у Паланській громаді.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
На Черкащині до кінця червня прогнозують літнє тепло, грози та шквали
22 червня 2026 р. 13:46
Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 22 червня
22 червня 2026 р. 13:18
У Черкасах попрощалися з оператором БпЛА
22 червня 2026 р. 13:17