На Черкащині посадовця держпідприємства підозрюють у незаконному видобутку граніту на понад 42 млн грн

22 червня 2026 р. 15:59

22 червня 2026 р. 15:59


На Черкащині слідчі повідомили про підозру 54-річному посадовцю державного підприємства, якого підозрюють в організації незаконного видобутку граніту, що завдав державі збитків на суму понад 42 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

У період з березня 2019 року по вересень 2024 року чоловік, використовуючи своє службове становище та спеціальні знання у сфері експлуатації родовищ корисних копалин, організував видобування граніту поза межами спеціального дозволу на користування надрами.

Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють усі обставини справи.

На Черкащині посадовця держпідприємства підозрюють у незаконному видобутку граніту на понад 42 млн грн

Джерело: zmi.ck.ua