вологість:
тиск:
вітер:
На Черкащині посадовця держпідприємства підозрюють у незаконному видобутку граніту на понад 42 млн грн
На Черкащині слідчі повідомили про підозру 54-річному посадовцю державного підприємства, якого підозрюють в організації незаконного видобутку граніту, що завдав державі збитків на суму понад 42 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.
У період з березня 2019 року по вересень 2024 року чоловік, використовуючи своє службове становище та спеціальні знання у сфері експлуатації родовищ корисних копалин, організував видобування граніту поза межами спеціального дозволу на користування надрами.
Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють усі обставини справи.
Джерело: zmi.ck.ua
Новини рубріки
Ціни на пальне в Черкаській області продовжують знижуватися
22 червня 2026 р. 17:04
Бойові медини можуть встпити на бакалаврат за спеціальною програмою
22 червня 2026 р. 16:36
Від французької спеки до золотоніського літа: якою буде погода до кінця червня
22 червня 2026 р. 16:33