На Шполянщині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну

22 червня 2026 р. 19:49

22 червня 2026 р. 19:49


У Лебедині відкрили меморіальну дошку загиблому Євгенію Крамаренку.
Про це повідомляє пресслужба Шполянської міської ради.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня 2026 року, на фасаді Лебединського ліцею №1 відкрили меморіальну дошку випускнику закладу, який загинув, захищаючи Україну.

Пам’ятну дошку передали рідним загиблого. Освячення провів священник Православної церкви України отець Іван Келеман.

Захисник народився на Харківщині, з дитинства проживав у Лебедині, служив у Національній поліції України та брав участь у бойових діях ще з 2015 року в зоні АТО. Після початку повномасштабного вторгнення виконував завдання з розмінування Херсонщини, а у 2024 році приєднався до стрілецького батальйону поліції особливого призначення «Чорна ласка».

У вересні 2025 року він загинув унаслідок ворожого артилерійського обстрілу в місті Костянтинівка на Донеччині, до останнього виконуючи свій обов’язок перед державою.

На Шполянщині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну

Джерело: zmi.ck.ua