Українці, які отримали кошти для скринінгу до 1 травня, мають їх використати за тиждень

24 червня 2026 р. 12:20

24 червня 2026 р. 12:20


У МОЗ нагадують: деякі українці мають пройти скринінг до липня

Українцям, яким до 1 травня надійшли кошти в межах програми «Скринінг здоров’я 40+», треба пройти обстеження до 30 червня включно.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

Як пояснили в МОЗ, із 1 липня невикористані кошти автоматично повернуться до державного бюджету. Щоб встигнути пройти скринінг, потрібно обрати медичний заклад та записатися на обстеження.

Нагадаємо, що з 1 травня механізм участі у програмі оновили: українці та українки від 40 років можуть подати заявку у будь‐який час — чекати 30 днів після дня народження не потрібно. Зробити це можна через застосунок Дія або у ЦНАПі.

Для людей, яким кошти підтримки зарахували після 1 травня, оплатити послугу скринінгу необхідно протягом двох місяців. Якщо не використати їх упродовж цього часу, вони також автоматично повернуться до державного бюджету.

Що таке Скринінг здоров’я 40+?

Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для українців та українок від 40 років.

Детально про програму «18000» розповів у своєму матеріалі – Скринінг здоров’я 40+: що це за програма, коли її можна пройти та які медзаклади працюють на Черкащині .

Українці, які отримали кошти для скринінгу до 1 травня, мають їх використати за тиждень

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua