вологість:
тиск:
вітер:
Шість випускників із Умані отримали 200 балів на НМТ: перелік
Скільки уманців склалили НМТ на 200 балів? Фото: iStock
Шестеро випускників в Умані здобули максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.
Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Уманської міської ради.
Найвищі результати отримали:
- Олеся Качан (Уманський ліцей № 2) – історія України;
- Віталіна Кучмій (Уманський ліцей № 2) – німецька мова;
- Валерій Мельник (Уманський ліцей № 2) – математика;
- Артем Полянчук (Уманський ліцей № 2) – математика;
- Артем Петрук (Уманський ліцей № 3) – англійська мова;
- Богдан Рибалко (Уманський ліцей № 3) – математика.
Нагадаємо, раніше «18000» інформував, що 11 тисяч учнів зареєструвалися для складання національного мультипредметного тесту цьогоріч на Черкащині. Кількість охочих скласти НМТ збільшилася на 11 % у порівнянні з минулим роком.
Формат проведення іспиту лишається незмінним: тестування відбуватиметься в один день у два етапи, кожен триватиме по 120 хвилин. Спершу вступники писатимуть українську мову та математику, після 20 хвилин перерви – історію України та предмет на вибір.
У 2026 році на Черкащині діятимуть 40 пунктів складання НМТ, з них 35 – в укриттях. Тобто майже 90 % учасників складатимуть іспити у безпечних умовах.
Обов’язкові предмети для НМТ у 2026 році:
- українська мова;
- математика;
- історія України;
- один предмет (іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія або українська література).
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
Підгоріла їжа ледь не коштувала життя: в Умані врятували чоловіка (ФОТО)
24 червня 2026 р. 14:45
«Генерал Черешня» представив новий дрон‐розвідник із дальністю польоту понад 150 кілометрів
24 червня 2026 р. 14:45
Чекали звістки понад рік: в останню путь проведуть воїна з Канева
24 червня 2026 р. 14:16