Шість випускників із Умані отримали 200 балів на НМТ: перелік

24 червня 2026 р. 13:48

24 червня 2026 р. 13:48


Скільки уманців склалили НМТ на 200 балів? Фото: iStock

Шестеро випускників в Умані здобули максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.

Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Уманської міської ради.

Найвищі результати отримали:

  • Олеся Качан (Уманський ліцей № 2) – історія України;
  • Віталіна Кучмій (Уманський ліцей № 2) – німецька мова;
  • Валерій Мельник (Уманський ліцей № 2) – математика;
  • Артем Полянчук (Уманський ліцей № 2) – математика;
  • Артем Петрук (Уманський ліцей № 3) – англійська мова;
  • Богдан Рибалко (Уманський ліцей № 3) – математика.

Нагадаємо, раніше «18000» інформував, що 11 тисяч учнів зареєструвалися для складання національного мультипредметного тесту цьогоріч на Черкащині. Кількість охочих скласти НМТ збільшилася на 11 % у порівнянні з минулим роком.

Формат проведення іспиту лишається незмінним: тестування відбуватиметься в один день у два етапи, кожен триватиме по 120 хвилин. Спершу вступники писатимуть українську мову та математику, після 20 хвилин перерви – історію України та предмет на вибір.

У 2026 році на Черкащині діятимуть 40 пунктів складання НМТ, з них 35 – в укриттях. Тобто майже 90 % учасників складатимуть іспити у безпечних умовах.

Обов’язкові предмети для НМТ у 2026 році:

  • українська мова;
  • математика;
  • історія України;
  • один предмет (іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія або українська література).

Шість випускників із Умані отримали 200 балів на НМТ: перелік

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua