Україна знищила понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі біля Петербурга, — Зеленський

24 червня 2026 р. 15:43

24 червня 2026 р. 15:43


Україна знищила боєприпаси рф

Українські Сили оборони знищили понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту рф поблизу Санкт‐Петербурга.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Також були уражені російські підприємства, які виробляють радіоелектроніку та інші критично важливі компоненти для армії країни‐агресора.

Як йдеться в дописі, ГУР отримало внутрішні документи рф, які свідчать про наслідки українських далекобійних ударів для російського військово‐промислового комплексу.

Як зазначив Зеленський, через загрозу українських атак російське керівництво змушене перекидати системи протиповітряної оборони до Москви та району Керченського мосту, послаблюючи захист інших регіонів росії та тимчасово окупованих територій України.

«Важливо, щоб до якнайбільшої кількості росіян дійшло розуміння, що війну затягує саме відмова російського керівництва від дипломатії», — наголосив Зеленський.

Україна знищила понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі біля Петербурга, — Зеленський

Джерело: 18000.com.ua