вологість:
тиск:
вітер:
Черкаські веслувальники здобули низку нагород на Чемпіонаті України
Веслувальники з Черкас здобули низку нагород на Чемпіонаті України
Спортсмени Черкащини виступили на Чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років та завоювали низку нагород.
Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Черкаської ОВА.
Представники області вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди у різних класах човнів.
Хто та які нагороди здобув?
Золото отримали:
- Олександр Лугеря у складі чоловічої двійки розпашної;
- Михайло Гавриш у складі чоловічої вісімки зі стерновим;
- Валерія Культенко в одиночці легкої ваги;
- Дар’я Хрипко у двійці парній легкої ваги.
Черкасці під час змагань
Срібні нагороди здобули:
- Дарія Котик;
- Михайло Гавриш;
- Антон Дубина;
- Олександр Лугеря;
- Андрій Шафорост;
- Олександр Гавриш;
- Артем Тобілко.
Спортсменки з Черкас на нагородженні
Бронзовими призерами чемпіонату стали:
- Валерія Фартуня;
- Дар’я Хрипко;
- Антон Дубина;
- Олександр Гавриш;
- Артем Тобілко;
- Ганна Архипенко;
- Валерія Культенко;
- Дар’я Івженко;
- Павло Юр’єв;
- Андрій Шафорост;
- Ярослав Лавриненко.
Нагадаємо, черкаський ветеран у складі збірної завоював золото на міжнародних змаганнях з волейболу сидячи.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
В Умані до кінця літа планують завершити облаштування нового дитячого садка
24 червня 2026 р. 20:41
Штрафи за перевищення швидкості можуть суттєво зрости: у Раді готують нові правила
24 червня 2026 р. 19:10
У Монастирищі проведуть благодійний забіг на підтримку військових
24 червня 2026 р. 18:39