Черкаські веслувальники здобули низку нагород на Чемпіонаті України

24 червня 2026 р. 20:09

24 червня 2026 р. 20:09


Веслувальники з Черкас здобули низку нагород на Чемпіонаті України

Спортсмени Черкащини виступили на Чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років та завоювали низку нагород.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Черкаської ОВА.

Представники області вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди у різних класах човнів.

Хто та які нагороди здобув?

Золото отримали:

  • Олександр Лугеря у складі чоловічої двійки розпашної;
  • Михайло Гавриш у складі чоловічої вісімки зі стерновим;
  • Валерія Культенко в одиночці легкої ваги;
  • Дар’я Хрипко у двійці парній легкої ваги.

чоловіки у човні на воді

Черкасці під час змагань

Срібні нагороди здобули:

  • Дарія Котик;
  • Михайло Гавриш;
  • Антон Дубина;
  • Олександр Лугеря;
  • Андрій Шафорост;
  • Олександр Гавриш;
  • Артем Тобілко.

дівчата на п'єдесталі

Спортсменки з Черкас на нагородженні

Бронзовими призерами чемпіонату стали:

  • Валерія Фартуня;
  • Дар’я Хрипко;
  • Антон Дубина;
  • Олександр Гавриш;
  • Артем Тобілко;
  • Ганна Архипенко;
  • Валерія Культенко;
  • Дар’я Івженко;
  • Павло Юр’єв;
  • Андрій Шафорост;
  • Ярослав Лавриненко.

Нагадаємо, черкаський ветеран у складі збірної завоював золото на міжнародних змаганнях з волейболу сидячи.

Черкаські веслувальники здобули низку нагород на Чемпіонаті України

Джерело: 18000.com.ua