Черкасиенергозбут надішле повідомлення боржникам

25 червня 2026 р. 15:14

25 червня 2026 р. 15:14


Боржникам надішлють повідомлення про заборгованість

Черкащани, які з певних причин не оплатили рахунки за електроенергію, отримають повідомлення з нагадуванням про заборгованість.

Про це повідомили в Черкасиенергозбут.

«Якщо ви ще не здійснили оплату за цей місяць, наполегливо просимо зробити це якомога швидше», – наголосили в товаристві.

У Черкасиенергозбуті зазначили, якщо вже здійснили оплату, але все ж отримали повідомлення про борг, то це могло статися з кількох причин:

  • неправильний номер телефону у базі даних;
  • затримка надходження платежу;
  • помилка під час оплати.

«Щоб своєчасно отримувати рахунки для оплати до 20 числа, рекомендуємо користуватися сервісом «Електронний рахунок». Він допомагає зекономити час, забезпечує зручний доступ до рахунків у будь‐який момент та дозволяє легко здійснювати оплату онлайн», – додали в товаристві.

*Реклама

Зв’яжися з нами. Інформацію про рекламний відділ «18000» знайдете ТУТ .

Черкасиенергозбут надішле повідомлення боржникам

Джерело: 18000.com.ua