вологість:
тиск:
вітер:
Троє випускників з громади на Черкащині здобули 200 балів на НМТ
Ще троє випускників з Уманщини здобули 200 балів на НМТ
Троє випускників закладів освіти Христинівської громади отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомили на сторінці Христинівської міської Ради.
Найвищі результати отримали:
- Олександра Яремчук (Христинівський ліцей №1) – математика;
- Ростислав Слюсарський (ОЗО «Христинівський ліцей») – англійська мова;
- Антон Бевзюк (ОЗО «Христинівський ліцей») – математика.
Нагадаємо, раніше «18000» шестеро випускників в Умані здобули максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті. Раніше «18000» інформував, що 11 тисяч учнів зареєструвалися для складання національного мультипредметного тесту цьогоріч на Черкащині. Кількість охочих скласти НМТ збільшилася на 11 % у порівнянні з минулим роком.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
У низці сіл Черкащини відбудеться кількаденний фестиваль: деталі
26 червня 2026 р. 15:01
Двох жителів Черкас провели в останню путь: що відомо про захисників
26 червня 2026 р. 15:01
"На щиті": Черкаси попрощалися з двома захисниками
26 червня 2026 р. 14:46