вологість:
тиск:
вітер:
У Черкасах рок-музикантів фіктивно працевлаштували для уникнення мобілізації
Двоє керівників обласного культурно-мистецького закладу фіктивно працевлаштовували чоловіків до установи, щоб оформити їм бронювання.
Про це повідомили у пресслужбі Управління СБ України у Черкаській області.
Із червня 2024 року учасників одного з відомих українських рок-гуртів оформили на посади артистів-вокалістів музичного лекторію. Насправді вони не виконували своїх посадових обов'язків і не з'являлися на роботі, однак у документах їм нараховували відпрацьовані години та заробітну плату.
Слідство встановило, що банківські картки, на які надходила зарплата, чоловіки передали директору закладу. За версією правоохоронців, саме він привласнював бюджетні кошти.
Судово-економічна експертиза підтвердила, що внаслідок цієї схеми директор незаконно заволодів понад 1,4 млн грн, завдавши збитків обласному закладу культури.
Наразі директору та його заступниці повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення майна в особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 209 (легалізація майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.
У разі доведення вини їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Джерело: zmi.ck.ua
Новини рубріки
Із неволі повернули українських військових, – Зеленський
26 червня 2026 р. 15:31
Плаче Золотоноша і Коробівка: на щиті Олег Мусікевич
26 червня 2026 р. 15:05