Із неволі повернули українських військових, – Зеленський

26 червня 2026 р. 15:31

26 червня 2026 р. 15:31


Українців повернули з російського полону

Із полону звільнили 160 українських військових. Усі були в полоні з 2022 року.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.

Із неволі повернули українських військових, – Зеленський

Джерело: 18000.com.ua