Черкаси отримали два нові екскаватори для ремонту тепломереж

26 червня 2026 р. 16:13

26 червня 2026 р. 16:13


Комунальне підприємство теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» отримало два нові екскаватори JCB.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Спецтехніку місту передали партнери з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. ЦЦе суттєва підтримка для підприємства, адже від початку повномасштабного вторгнення частину його техніки передали на потреби Збройних сил України.

Нові екскаватори вже залучили до роботи на теплових мережах. Вони допоможуть комунальникам оперативніше виконувати аварійні та планові ремонти, а також забезпечити якісну підготовку теплового господарства до майбутнього опалювального сезону.

Черкаси отримали два нові екскаватори для ремонту тепломереж

Джерело: zmi.ck.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua