На Черкащині судитимуть трьох учасників схеми з привласнення щебеню на понад 2,3 млн грн

26 червня 2026 р. 17:39

26 червня 2026 р. 17:39


На Черкащині до суду скерували обвинувальний акт щодо трьох учасників організованої групи, яких обвинувачують у привласненні щебеню на понад 2,3 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

За даними слідства, схему організував 50-річний посадовець одного з виробничих підрозділів. До незаконної діяльності він залучив 43-річну представницю приватного товариства та 38-річну працівницю підприємства.

Слідчі встановили, що фігуранти налагодили механізм незаконного відпуску продукції поза бухгалтерським обліком. Для цього використовували «дублюючі» видаткові накладні, які не відображалися в документації підприємства, а щебінь вивозили без оплати.

За версією правоохоронців, із січня по травень 2023 року учасники групи незаконно вивезли з території кар'єру понад 8,8 тисячі тонн готової продукції, завдавши підприємству збитків на понад 2,3 млн грн.

Дії обвинувачених кваліфікували за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.

На Черкащині судитимуть трьох учасників схеми з привласнення щебеню на понад 2,3 млн грн

Джерело: zmi.ck.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua