вологість:
тиск:
вітер:
Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону
З російського полону звільнили шістьох захисників з Черкаської області.
Як йдеться в дописі, серед звільнених черкащан:
- старший лейтенант Олександр Рощепій;
- сержант Валерій Кліщ;
- солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин;
- старший матрос Анатолій Качур;
- матрос Андрій Мурзак.
За інформацією начальника ОВА, більшість захисників були в полоні понад чотири роки.
Нагадаємо, що з полону звільнили 160 українських військових . Усі були в полоні з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
Для реєстрації Старлінку його потрібно принести особисто, – черкаський ЦНАП
26 червня 2026 р. 17:57
На Черкащині чоловіка на надувному матраці віднесло на 400 метрів від берега
26 червня 2026 р. 17:39
На Черкащині судитимуть трьох учасників схеми з привласнення щебеню на понад 2,3 млн грн
26 червня 2026 р. 17:39