Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону

26 червня 2026 р. 17:57

26 червня 2026 р. 17:57


З російського полону звільнили шістьох захисників з Черкаської області.

Як йдеться в дописі, серед звільнених черкащан:

  • старший лейтенант Олександр Рощепій;
  • сержант Валерій Кліщ;
  • солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин;
  • старший матрос Анатолій Качур;
  • матрос Андрій Мурзак.

За інформацією начальника ОВА, більшість захисників були в полоні понад чотири роки.

Нагадаємо, що з полону звільнили 160 українських військових . Усі були в полоні з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», – прокоментував президент.

Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua