вологість:
тиск:
вітер:
Гравці черкаського «ЛНЗ» потрапили до збірної сезону Української прем’єр-ліги
Гравці черкаського «ЛНЗ» потрапили до збірної сезону Української прем’єр-ліги
Двоє гравців черкаського «ЛНЗ» – Денис Кузик і Олег Горін – потрапили до символічної збірної сезону Української прем’єр-ліги.
Про це пише «Tribuna.ua».
Як йдеться в публікації, символічну збірну склали на основі збірних турів, які формували разом з ведучими, експертами, коментаторами УПЛ ТБ та представниками спортивних медіа.
Наприкінці сезону підрахували усі збірні турів, голоси та сформували окремий рейтинг найкращих гравців сезону. Серед представників «ЛНЗ» до збірної потрапили захисники Денис Кузик і Олег Горін.
Нагадаємо, що черкаський « ЛНЗ » дізнався, з ким гратиме у кваліфікації Ліги конференцій.
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
Ще шістьох захисників із Черкащини повернули з російського полону
26 червня 2026 р. 18:07
Шістьох захисників з Черкащини звільнили з полону
26 червня 2026 р. 17:57
У центрі Черкас сталася масштабна ДТП (ФОТО)
26 червня 2026 р. 17:57