На Черкащині зареєстрували петицію про розвиток залізничного сполучення із заходом

27 червня 2026 р. 13:44

27 червня 2026 р. 13:44


Жителі Шполи просять організувати залізничне сполучення із заходом

У Шполі на Черкащині зареєстрували петицію про розвиток залізничного сполучення до заходу країни.

Відповідна петиція з’явилася в Єдиній системі електронних петицій «E‐DEM».

«Щоб дістатися до західних областей України, люди змушені спочатку добиратися до Черкас або станції імені Тараса Шевченка у місті Сміла, витрачаючи додатковий час, кошти та зусилля. Для багатьох людей це є серйозною проблемою через відсутність власного транспорту, обмежене автобусне сполучення, незручні пересадки та додаткові фінансові витрати», – йдеться у петиції.

Авторка петиції Юлія Попович зазначила, що залізничне сполучення зі Шполи може бути зручним не лише для шполян та жителів громади, а й для людей із Калинополя та деяких сіл Кіровоградщини.

Що просять шполяни в Укрзалізниці:

  • проведення аналізу пасажиропотоку жителів нашого регіону;
  • створення прямого залізничного сполучення через станцію Шпола із західними областями України;
  • запуску нового маршруту або адаптації існуючих маршрутів;
  • організації зручних рейсів з пересадкою, синхронізованих із поїздами західного напрямку;
  • врахування потреб жителів нашого регіону під час планування майбутніх маршрутів.

Нагадаємо, у літній сезон через Черкащину курсуватимуть додаткові пасажирські поїзди . Також поїзд «Стефанія‐експрес» , який раніше їхав за Черкас до Івано‐Франківська і навпаки, змінює маршрут.

На Черкащині зареєстрували петицію про розвиток залізничного сполучення із заходом

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua