Українські оборонці уразили російське артилерійське підприємство, зенітно‐гарматний комплекс та пункти управління ворога

27 червня 2026 р. 19:03

27 червня 2026 р. 19:03


Українські військові уразили ворожі об’єкти. Фото ілюстративне

Українські оборонці завдали удару по ворожому підприємству «Титан‐Баррикады». Також завдали удару по зенітний ракетно‐гарматний комплекс та пунктам управління.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Як йдеться у дописі, у ніч на 27 червня підрозділами ракетних військ і артилерії ЗСУ завдали удару по підприємству, яке спеціалізується на виробництві артилерійських систем, спеціальної техніки та озброєння у Волгограді.

За інформацією генштабу, зафіксували влучання в об’єкт із подальшою пожежею на території підприємства. Ступінь завданих збитків та результати ураження уточнюються.

Відомо, що це підприємство повного циклу, яке виробляє самохідні пускові установки та транспортно‐заряджальні машини для оперативно‐тактичного ракетного комплексу «Іскандер‐М». Окрім цього, підприємство випускає пускові установки й наземні агрегати для стратегічних ракетних комплексів «Тополь‐М» і «Ярс», а також артилерійські гаубиці великого калібру.

Українські оборонці також уразили зенітний ракетно‐гарматний комплекс «Панцирь‐С1» у Феодосії та автомобільний пором «Петропавловськ» у районі Керчі. Результати ураження уточнюються.

Також уразили пункти управління окупантів у районі Лиману Першого Харківської області та Ленінського Білгородської області та два пункти управління БпЛА противника у Луговому та Кам’янському Запорізької області.

Українські оборонці уразили російське артилерійське підприємство, зенітно‐гарматний комплекс та пункти управління ворога

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua