Президент відзначив двох черкаських медиків державними нагородами до Дня Конституції

28 червня 2026 р. 11:09

28 червня 2026 р. 11:09


Черкаських медиків відзначили державними нагородами

До Дня Конституції черкаських медиків відзначив президент державними нагородами – «Заслужений лікар» та «Заслужений працівник охорони здоров’я».

Відповідний указ №532/2026 з’явився на сайті президента України.

Кого відзначили на Черкащині

  • Ігор Фесун – директор Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
  • Віра Бершадська – завідувачка відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня».

Віра Бершадська

Лікарка Віра Бершадська

Президент відзначив двох черкаських медиків державними нагородами до Дня Конституції

Джерело: 18000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua