вологість:
тиск:
вітер:
Президент відзначив двох черкаських медиків державними нагородами до Дня Конституції
Черкаських медиків відзначили державними нагородами
До Дня Конституції черкаських медиків відзначив президент державними нагородами – «Заслужений лікар» та «Заслужений працівник охорони здоров’я».
Відповідний указ №532/2026 з’явився на сайті президента України.
Кого відзначили на Черкащині
- Ігор Фесун – директор Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;
- Віра Бершадська – завідувачка відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня».
Лікарка Віра Бершадська
Джерело: 18000.com.ua
Новини рубріки
На Черкащині зустріли захисника, який повернувся з російського полону
28 червня 2026 р. 11:14
На Черкащині оголосили попередження через небезпечну спеку
28 червня 2026 р. 11:14
У Золотоніській громаді відбувся урочистий захід до 30-річчя Конституції України
28 червня 2026 р. 11:00