вологість:
тиск:
вітер:
Двох медиків із Черкащини відзначили державними нагородами
До Дня Конституції України президент відзначив державними нагородами працівників охорони здоров’я Черкащини.
Про це йдеться на сайті Глави держави.
Почесне звання «Заслужений лікар України» та «Заслужений працівник охорони здоров’я України» присвоєно двом медичним фахівцям регіону.
Нагороди отримали Ігор Фесун, директор Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», а також Віра Бершадська, завідувачка відділення Комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня».
Джерело: zmi.ck.ua
Новини рубріки
Майже +40°: на Черкащині протягом двох дні прогнозують спеку
28 червня 2026 р. 14:05
«Отримав травми несумісні з життям»: на Звенигородщині попрощаються з військовим
28 червня 2026 р. 13:07