вологість:
тиск:
вітер:
Трьох рятувальників із Черкащини нагородили орденами
Трьох рятувальників із Черкащини нагородили орденами "За мужність" III ступеня.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Черкаській області.
До Дня Конституції України Президент відзначив рятувальників із Черкащини державними нагородами. Відповідно до указу глави держави, надзвичайників нагородили орденами "За мужність" III ступеня за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час виконання службових обов'язків.
Джерело: zmi.ck.ua
Новини рубріки
Двох медиків із Черкащини відзначили державними нагородами
28 червня 2026 р. 16:39
У Шполі на Черкащині матері передали посмертну нагороду сина військового
28 червня 2026 р. 16:32
В Укрзалізниці розповіли, чи скасовуватимуть рейсти через спеку
28 червня 2026 р. 15:33