Трьох рятувальників із Черкащини нагородили орденами

28 червня 2026 р. 18:34

28 червня 2026 р. 18:34


Трьох рятувальників із Черкащини нагородили орденами "За мужність" III ступеня.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Черкаській області.

До Дня Конституції України Президент відзначив рятувальників із Черкащини державними нагородами. Відповідно до указу глави держави, надзвичайників нагородили орденами "За мужність" III ступеня за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час виконання службових обов'язків.

Трьох рятувальників із Черкащини нагородили орденами

Джерело: zmi.ck.ua