«Золото», «срібло» та «бронзу» вибороли прикордонники Чернігівського загону на міжнародних змаганнях у Мадриді (Фото)

18 жовтня 2024 р. 12:13

Прикордонники Чернігівського загону посіли призові місця в міжнародних спортивних змаганнях ветеранів війни Strong Spirit’s Games, що пройшли днями в межах фестивалю Arnold Classic Europe в Іспанії.

Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.

Цьогоріч Україну представляли 50 спортсменів-ветеранів. Це військовослужбовці, які брали участь у бойових діях, а також ті, які отримали травми, поранення або захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Деякі з них перебували у ворожому полоні. Після обміну, лікування та реабілітації вони повернулися на службу та зараз надихають інших ніколи не здаватись і за будь-яких обставин продовжувати боротьбу – за життя, за країну та свої мрії.

Прикордонник Владислав Шатіло у вправі жим штанги 70 кг на кількість разів виборов «золото», у веслування на тренажері 100 секунд – «срібло», у ривку гирі 16 кг – «золото».

А ветеран прикордонної служби Сергій Наглій у веслуванні на тренажері 100 метрів посів 2 місце, а веслування на тренажері 100 секунд – 3 місце.

Загалом команда України здобула першість на чемпіонаті та показала високі результати.

Нагадаємо, Arnold Classic Europe – міжнародний спортивний фестиваль, заснований у 2011 році Арнольдом Шварценеггером. Щорічно участь у змаганнях беруть тисячі спортсменів із понад 50 країн світу.

Джерело: cheline.com.ua