Три роки нараховували зайві доплати працівникам: підозрюють головбуха лікарні на Чернігівщині

22 червня 2026 р. 15:04

22 червня 2026 р. 15:04


За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру головному бухгалтеру однієї з лікарень Чернігівського району за фактом службової недбалості, що спричинило істотну шкоду інтересам окремих юридичних осіб (ч. 1 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура , за інформацією Козелецької окружної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в період від січня 2022 року до вересня 2025 року службова особа, неналежно виконуючи свої обов’язки під час нарахування доплат до заробітної плати медичним працівникам закладу охорони здоров’я, безпідставно нарахувала працівникам лікарні доплати за суміщення посад і оплати за сумісництвом у межах одного й того самого робочого часу.

Унаслідок таких дій місцевому бюджету заподіяно збитків на суму понад 345 тис. грн.

Їй загрожує обмеження волі на строк до 3 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого відділення ВП №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області за оперативного супроводу УСР у Чернігівській області ДСР НП.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: Чернігівська обласна прокуратура

Три роки нараховували зайві доплати працівникам: підозрюють головбуха лікарні на Чернігівщині

Джерело: cheline.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua