Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 червня 2026 р. 15:10

22 червня 2026 р. 15:10


Ліцей ім.Ушинського, Новгород-Сіверський. Фото 2022 року

Зранку 22 червня російська армія вчергове ударила по цивільній інфраструктурі в Новгород-Сіверському районі.

"Сьогодні, 22 червня, близько 07:15 російські окупанти атакували місто Новгород-Сіверський. Зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «Молнія» по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибито вікна та пошкоджено двері. Попередньо, обійшлось без потерпілих.

Як відомо, у травні 2022 року росіяни обстріляли ракетами з літаків Новгород-Сіверський. Тоді сильних руйнувань зазнала будівлю ліцею ім.Ушинського.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

Джерело: cntime.cn.ua