вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині
Ліцей ім.Ушинського, Новгород-Сіверський. Фото 2022 року
Зранку 22 червня російська армія вчергове ударила по цивільній інфраструктурі в Новгород-Сіверському районі.
"Сьогодні, 22 червня, близько 07:15 російські окупанти атакували місто Новгород-Сіверський. Зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «Молнія» по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.
Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибито вікна та пошкоджено двері. Попередньо, обійшлось без потерпілих.
Як відомо, у травні 2022 року росіяни обстріляли ракетами з літаків Новгород-Сіверський. Тоді сильних руйнувань зазнала будівлю ліцею ім.Ушинського.
"Час Чернігівський" писав про таке:
- У ліцеї у прикордонній громаді - новий директор і нове навчання
- Цікава знахідка у Чернігові: у руїнах розбомбленої школи знайшли вцілілу цінну картину
- Школу у Новгород-Сіверському відновлять за порадами одного із найкращих архітектурних бюро
Схожі новини
Джерело: cntime.cn.ua
Новини рубріки
Прикордонні громади Чернігівщини отримали 12 позашляховиків Mitsubishi L200
22 червня 2026 р. 16:05
Три роки нараховували зайві доплати працівникам: підозрюють головбуха лікарні на Чернігівщині
22 червня 2026 р. 15:04
Музейний комплекс Ніжинського університету отримав унікальну колекці
22 червня 2026 р. 14:44