вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни знеструмили ціле місто на Чернігівщині: атаковано енергооб’єкт
Сьогодні, 22 червня, внаслідок чергової ворожої атаки російських військ було пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури в місті Мена.
Як повідомляє Менська міська рада у фейсбуці, наразі на території громади відсутнє електропостачання.
Енергетики готові розпочати відновлювальні роботи одразу, щойно це дозволить безпекова ситуація.
Жителів громади просять зберігати спокій, зарядити необхідні пристрої, подбати про запас питної води та слідкувати за інформацією.
Фото ілюстративне
Джерело: cheline.com.ua
Новини рубріки
Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи
22 червня 2026 р. 19:25
У мосту сталося зіткнення тролейбуса та маршрутки
22 червня 2026 р. 19:20