Росіяни знеструмили ціле місто на Чернігівщині: атаковано енергооб’єкт

22 червня 2026 р. 20:46

22 червня 2026 р. 20:46


Сьогодні, 22 червня, внаслідок чергової ворожої атаки російських військ було пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури в місті Мена.

Як повідомляє Менська міська рада у фейсбуці, наразі на території громади відсутнє електропостачання.

Енергетики готові розпочати відновлювальні роботи одразу, щойно це дозволить безпекова ситуація.

Жителів громади просять зберігати спокій, зарядити необхідні пристрої, подбати про запас питної води та слідкувати за інформацією.

Фото ілюстративне

Росіяни знеструмили ціле місто на Чернігівщині: атаковано енергооб’єкт

Джерело: cheline.com.ua