Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину

22 червня 2026 р. 21:14

22 червня 2026 р. 21:14


Внаслідок сьогоднішнього ранкового обстрілу ліцею імені К. Д. Ушинського у Новгороді-Сіверському постраждали двоє місцевих жителів.

За оновленою інформацією начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова, вже другий постраждалий звернувся за допомогою до медиків через атаку на ліцей.

По медичну допомогу до лікувального закладу самостійно звернулась місцева жителька, 1976 року народження.

Раніше повідомлялось про пораненого чоловіка, 1957 року народження.

У обох мирних мешканців лікарі попередньо діагностували акубаротравму.

Фото: поліція Чернігівської області

Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину

Джерело: cheline.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua