вологість:
тиск:
вітер:
Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину
Внаслідок сьогоднішнього ранкового обстрілу ліцею імені К. Д. Ушинського у Новгороді-Сіверському постраждали двоє місцевих жителів.
За оновленою інформацією начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова, вже другий постраждалий звернувся за допомогою до медиків через атаку на ліцей.
По медичну допомогу до лікувального закладу самостійно звернулась місцева жителька, 1976 року народження.
Раніше повідомлялось про пораненого чоловіка, 1957 року народження.
У обох мирних мешканців лікарі попередньо діагностували акубаротравму.
Фото: поліція Чернігівської області
Джерело: cheline.com.ua
Новини рубріки
Кількість обстрілів і постраждалих збільшується: ситуація в Новгород-Сіверському районі
22 червня 2026 р. 20:46
Росіяни знеструмили ціле місто на Чернігівщині: атаковано енергооб’єкт
22 червня 2026 р. 20:46
Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи
22 червня 2026 р. 19:25