вологість:
тиск:
вітер:
Пошкоджено важливі енергообєкти на Чернігівщині: міста та села переходять на резервне живлення
Ввечері 22 червня ворожі війська влучили у два важливі енергооб’єкти в Корюківському районі.
Про це повідомляє міський голова Корюківки Ратан Ахмедов.
За інформацією очільника наразі усі обʼєкти життєзабезпечення переходять на резервні джерела живлення.
Водопостачання забезпечуватиметься по графіку залежно від населеного пункту, у місті Корюківка гарантоване водопостачання буде з 6-ї до 21-ї годин.
Жителів закликають мати необхідний запас води.
Також повідомляться про перебої з Інтернетом та мобільним зв’язком. В окремих населених пунктах району Інтернет працюватиме за умови живлення роутера. Мобільний звʼязок може працювати нестабільно.
В місті Корюківка працюватимуть пункти зарядки гаджетів: в приміщенні Корюківської міської ради, офісу КП Благоустрій, приміщення ЦНАПу, будівлі ДСНС, а також таку можливість надають мережеві супермаркети та деякі підприємці громади. В селах — будівлі старостатів.
Фото ілюстративне
Джерело: cheline.com.ua
Новини рубріки
Кількість обстрілів і постраждалих збільшується: ситуація в Новгород-Сіверському районі
22 червня 2026 р. 20:46
Росіяни знеструмили ціле місто на Чернігівщині: атаковано енергооб’єкт
22 червня 2026 р. 20:46
Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи
22 червня 2026 р. 19:25