Пошкоджено важливі енергообєкти на Чернігівщині: міста та села переходять на резервне живлення

22 червня 2026 р. 21:44

22 червня 2026 р. 21:44


Ввечері 22 червня ворожі війська влучили у два важливі енергооб’єкти в Корюківському районі.

Про це повідомляє міський голова Корюківки Ратан Ахмедов.

За інформацією очільника наразі усі обʼєкти життєзабезпечення переходять на резервні джерела живлення.

Водопостачання забезпечуватиметься по графіку залежно від населеного пункту, у місті Корюківка гарантоване водопостачання буде з 6-ї до 21-ї годин.

Жителів закликають мати необхідний запас води.

Також повідомляться про перебої з Інтернетом та мобільним зв’язком. В окремих населених пунктах району Інтернет працюватиме за умови живлення роутера. Мобільний звʼязок може працювати нестабільно.

В місті Корюківка працюватимуть  пункти зарядки гаджетів: в приміщенні Корюківської міської ради, офісу КП Благоустрій, приміщення ЦНАПу, будівлі ДСНС, а також таку можливість надають мережеві супермаркети та деякі підприємці громади. В селах — будівлі старостатів.

Фото ілюстративне

Пошкоджено важливі енергообєкти на Чернігівщині: міста та села переходять на резервне живлення

Джерело: cheline.com.ua