Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

24 червня 2026 р. 11:43

24 червня 2026 р. 11:43


Стріляв у полісменів: на Чернігівщині затримали чоловіка

Прес-реліз

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали 26-річного озброєного місцевого жителя, який агресивно поводився вдома. Чоловік погрожував рідним та під час реагування на виклик почав стріляти у бік поліцейських. Зловмисника помістили до ізолятора.

Вранці 23 червня до поліції надійшло повідомлення про те, що чоловік поводиться агресивно, висловлює погрози на адресу своїх родичів. І  намагався душити бабусю.

"Під час відпрацювання виклику чоловік зачинився в кімнаті, почав погрожувати поліцейським та здійснив постріли у їхній бік. Поліцейські оперативно провели спецоперацію, роззброїли та затримали зловмисника. Унаслідок події ніхто не постраждав. Під час огляду помешкання поліцейські виявили та вилучили пістолет з набоями, набої до мисливської зброї, порох, холодну зброю та арбалет", - йдеться у повідомленні.

Стрілка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Санкція найтяжчої зі статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років. Слідчі дії тривають.

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

Джерело : Нацполіція у Чернігівській області Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

Джерело: cntime.cn.ua