вологість:
тиск:
вітер:
Пацієнтів не відвідували, а гроші надходили: підозрюють двох директорів лікарень на Чернігівщині
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом директорам лікарень Чернігівщини у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 364 КК України).
Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура .
За даними слідства, медичні заклади уклали з Національною службою здоров’я України договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.
За умовами договорів, лікарі одного з медзакладів мали щонайменше 48 разів на рік відвідувати вдома пацієнтів. Проте насправді вони приїжджали лише 3-4 рази на рік, а деяких пацієнтів узагалі не відвідували, тобто послугу фактично не надавали або надавали менше обіцяного. При цьому отримували оплату як за повне виконання обов’язків.
Також договорами передбачено, що послуги вважаються наданими, якщо лікар перебуває на території визначеного населеного пункту. Проте у 2024 році фахівець іншого медзакладу виїхав за межі України, а фінансування програми продовжувалося.
Таким чином, державному бюджету було завдано збитків на понад 2,8 млн гривень.
Підозрюваним загрожує до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років і штраф.
Фото ілюстративне
Джерело: cheline.com.ua
Новини рубріки
На Чернігівщині молоді хлопці врятували немолоде подружжя з палаючого будинку
24 червня 2026 р. 14:44
Вдруге зруйнували АЗС: російський дрон атакував районний центр на Чернігівщині
24 червня 2026 р. 14:06
Трагічна втрата: під Краматорськом загинув воїн із Чернігівщини
24 червня 2026 р. 13:46