вологість:
тиск:
вітер:
На Чернігівщині оголосили обов’язкову евакуацію населення
Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових.
Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.
Корюківська ТГ:
— Прибинь
— Шишківка
— Рудня
Городнянська ТГ:
— Лемешівка
— Мощенка
Новгород-Сіверська ТГ:
— Воробʼївка
— Камінь
— Камʼянська Слобода
— Карабани
— Чайкине
Семенівська ТГ:
— Газопровідне
— Олександрівка
Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку. Охочі жителі виїхали, решта — писали відмови.
Тут йдеться про такі населені пункти:
Сновська ТГ:
— Гірськ
— Берилівка
— Бучки
— Грем’яч
— Будо-Воробʼївська
— Костобобрів
— Залізний Міст
За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них — 120 дітей.
Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей — обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені.
Евакуацію мають завершити за два місяці.
Фото ілюстративне
Джерело: cheline.com.ua
Новини рубріки
Нова історія старого місця: що хочуть бачити чернігівці на місці «Золотого ключика» (Відео)
24 червня 2026 р. 18:08
Отримав грант у розмірі 7 млн грн: на Чернігівщині викрили шахрайську схему (Фото)
24 червня 2026 р. 17:38
У Мені з 1 липня тимчасово припинять газопостачання через ремонт газових мереж
24 червня 2026 р. 17:35