вологість:
тиск:
вітер:
На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?
Фото ілюстративне
Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня 2026 року. Це був запит від військових, стверджує начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.
Корюківська ТГ:
- Прибинь
- Шишківка
- Рудня
Городнянська ТГ:
- Лемешівка
- Мощенка
Новгород-Сіверська ТГ:
- Воробʼївка
- Камінь
- Камʼянська Слобода
- Карабани
- Чайкине
Семенівська ТГ:
- Газопровідне
- Олександрівка
Тут йдеться про такі населені пункти:
Сновська ТГ:
- Гірськ
- Берилівка
- Бучки
- Грем’яч
- Будо-Вороб'ївська
- Костобобрів
- Залізний Міст
За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них - 120 дітей.
"Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей - обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені", - прокоментував Чаус .
Евакуація триватиме два місяці.
"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині оголосили обов'язкову евакуацію з 14 сіл
Схожі новини
Джерело: cntime.cn.ua
Новини рубріки
Подробиці смертельної ДТП на Чернігівщині
25 червня 2026 р. 11:40
У Ніжині відбулась презентація відеовізитівки міста: як це було
25 червня 2026 р. 11:29
Пожежа на 850 квадратів: ворожий дрон вдарив по складам на Чернігівщині (Фото)
25 червня 2026 р. 10:13