На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

25 червня 2026 р. 10:59

25 червня 2026 р. 10:59


Фото ілюстративне

Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня 2026 року. Це був запит від військових, стверджує начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.

Корюківська ТГ:

  • Прибинь
  • Шишківка
  • Рудня

Городнянська ТГ:

  • Лемешівка
  • Мощенка

Новгород-Сіверська ТГ:

  • Воробʼївка
  • Камінь
  • Камʼянська Слобода
  • Карабани
  • Чайкине

Семенівська ТГ:

  • Газопровідне
  • Олександрівка

Тут йдеться про такі населені пункти:

Сновська ТГ:

  • Гірськ

  • Берилівка

  • Бучки
  • Грем’яч
  • Будо-Вороб'ївська

  • Костобобрів
  • Залізний Міст

За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них - 120 дітей.

"Алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей - обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені", - прокоментував Чаус .

Евакуація триватиме два місяці.

"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині оголосили обов'язкову евакуацію з 14 сіл

Схожі новини

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

Джерело: cntime.cn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua