вологість:
тиск:
вітер:
Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею
Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею
Відомий блогер Олег Роговий побував у Сосниці та показав, який вигляд нині має будівля колишньої автостанції. Судячи з опублікованого відео, споруда перебуває у занедбаному стані.
Відео оприлюднила спільнота « Наша Сосниця ». У дописі зазначили:
- Сьогодні ця споруда зустрічає рідкісних перехожих занедбаними стінами, вибитими вікнами та повною руйнацією. А колись тут вирувало справжнє життя, пахло кавою, а сотні пасажирів щодня чекали на свої автобуси. Порожні платформи, де раніше шикувалися черги, тепер заростають бур'янами й нагадують пустку.
Сам блогер коментує побачене так:
- Дивіться, що я, звісно, вам скажу? Тут колись і я їздив автобусом. Ось в нас натура така дурна. Віддайте чи підприємцям, чи для дітей кружок якийсь хай зроблять, чи ще щось. Стоїть, пропадає... А чого пропадає? Може захмарні ціни загнули? Якби я керував, віддав би безплатно. Хай щось роблять, вже б добре було.
Нагадаємо, Олег Роговий - ветеран - мріє побувати в усіх куточках Чернігівщини та зняти про них відео для TikTok. Він родом із Бахмача, займався бізнесом, а у 2022 році став на захист України. Після повернення до мирного життя Олег подорожує областю та ділиться своїми мандрівками в соцмережах. Про нього "Час Чернігівський" писав раніше .
Допис про автостанцію в Сосниці зібрав чимало реакцій і коментарів.
Алла Худякова:
- З перших днів її будівництва було зрозуміло, що її будують не в тому місці. Виніс архітектор Куц за межі майже Сосниці .
Потрібно було робити для людей, щоб було всім зручно, під'їхали до кругу і порозбігалися кому куди потрібно. Точно так і виїжджати, не бігти хто знає куди, щоб виїхати, а щоб було зручно для людей.
Не прижилася та автостанція в нашій Сосниці в питанні зручності, прикро.
Марина Гайова-Варзагер:
- Ніколи б не подумала і не вгадала тієї автостанції, на якій десятки разів чекали автобуса до Мени, коли навчалася на початку 90х років минулого століття у технікумі! І про який гурток мова у тих руїнах? Думаю, для гуртків є приміщення в Сосниці, просто така вже доля будівлі, і не лише в цьому містечку
Зоя Ткаченко:
- Я вчилася в Сосниці і їздила автобусом звідти.Як багато часу минуло,все відходить у небуття,шкода.Така доля чекає і нашу станцію в Сновську, кругом безлад.
Наталія Пашко:
- Мої студентські роки якраз пройшли через автостанцію, яка була на кругу. Які там черги були, скільки молоді було!!!!. Давали додаткові рейси, щоб можна було виїхати. А цю станцію пам'ятаю, де можна було купити квиток завжди,по приїзду автобуса, бо людей їхало набагато менше, а рейсів стало більше. Жаль, що зараз вона в такому жалюгідному стані. Вікна повитягували, повно бур'яну. Пустка. А раніше була гарна клумба, поруч кафешка да і життя було якесь веселіше і люди були добріші.
Тетяна Самойленко:
- Але це ж місцеві її такою зробили, оце наша культура і відношення до всього
Пізніше голова громади Андрій Портний у коментарі для медіа " Наша Сосниця " повідомив: приміщення колишньої автостанції у селищі Сосниця є приватною власністю та з часом, скоріш за все, підлягатиме демонтажу. За його словами, нині власником будівлі є Валерій Макуха. Споруда, найімовірніше, з часом буде знесена.
Микола Стаценко:
- А навіщо ця руїна? Таке життя.
Валентина Сизоненко:
- Якщо власник Макуха В. В., то буде скоро там порядок, а не руїни.
Віктор Труба:
- Хто керував Сосницьким районом, коли її закрили і довели до цього стану.? Зараз надія на Макуху В. .В
"Час Чернігівський" писав про таке:
- Замість автостанції: у місті на Чернігівщині замовили павільйон, де чекатимуть автобус
- "Автостанції немає, а екран є": у Мені почали підготовку до встановлення лед-екрану. Що думають місцеві
- У громаді у колишній автостанції підприємець планував відкрити магазин: тепер лише платить податки за пустку
Схожі новини
Джерело: cntime.cn.ua
Новини рубріки
СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення
25 червня 2026 р. 16:47
Викопав ставки на родючій землі: на Чернігівщині судитимуть орендаря (Фото)
25 червня 2026 р. 16:31