Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 червня 2026 р. 16:47

25 червня 2026 р. 16:47


Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

Відомий блогер Олег Роговий побував у Сосниці та показав, який вигляд нині має будівля колишньої автостанції. Судячи з опублікованого відео, споруда перебуває у занедбаному стані.

Відео оприлюднила спільнота « Наша Сосниця ». У дописі зазначили:

- Сьогодні ця споруда зустрічає рідкісних перехожих занедбаними стінами, вибитими вікнами та повною руйнацією. А колись тут вирувало справжнє життя, пахло кавою, а сотні пасажирів щодня чекали на свої автобуси. Порожні платформи, де раніше шикувалися черги, тепер заростають бур'янами й нагадують пустку.

Сам блогер коментує побачене так:

- Дивіться, що я, звісно, вам скажу? Тут колись і я їздив автобусом. Ось в нас натура така дурна. Віддайте чи підприємцям, чи для дітей кружок якийсь хай зроблять, чи ще щось. Стоїть, пропадає... А чого пропадає? Може захмарні ціни загнули? Якби я керував, віддав би безплатно. Хай щось роблять, вже б добре було.

Нагадаємо, Олег Роговий - ветеран - мріє побувати в усіх куточках Чернігівщини та зняти про них відео для TikTok. Він родом із Бахмача, займався бізнесом, а у 2022 році став на захист України. Після повернення до мирного життя Олег подорожує областю та ділиться своїми мандрівками в соцмережах. Про нього "Час Чернігівський" писав раніше .

Допис про автостанцію в Сосниці зібрав чимало реакцій і коментарів.

Алла Худякова:

- З перших днів її будівництва було зрозуміло, що її будують не в тому місці. Виніс архітектор Куц за межі майже Сосниці .

Потрібно було робити для людей, щоб було всім зручно, під'їхали до кругу і порозбігалися кому куди потрібно. Точно так і виїжджати, не бігти хто знає куди, щоб виїхати, а щоб було зручно для людей.

Не прижилася та автостанція в нашій Сосниці в питанні зручності, прикро.

Марина Гайова-Варзагер:

- Ніколи б не подумала і не вгадала тієї автостанції, на якій десятки разів чекали автобуса до Мени, коли навчалася на початку 90х років минулого століття у технікумі! І про який гурток мова у тих руїнах? Думаю, для гуртків є приміщення в Сосниці, просто така вже доля будівлі, і не лише в цьому містечку

Зоя Ткаченко:

- Я вчилася в Сосниці і їздила автобусом звідти.Як багато часу минуло,все відходить у небуття,шкода.Така доля чекає і нашу станцію в Сновську, кругом безлад.

Наталія Пашко:

- Мої студентські роки якраз пройшли через автостанцію, яка була на кругу. Які там черги були, скільки молоді було!!!!. Давали додаткові рейси, щоб можна було виїхати. А цю станцію пам'ятаю, де можна було купити квиток завжди,по приїзду автобуса, бо людей їхало набагато менше, а рейсів стало більше. Жаль, що зараз вона в такому жалюгідному стані. Вікна повитягували, повно бур'яну. Пустка. А раніше була гарна клумба, поруч кафешка да і життя було якесь веселіше і люди були добріші.

Тетяна Самойленко:

- Але це ж місцеві її такою зробили, оце наша культура і відношення до всього

Пізніше голова громади Андрій Портний у коментарі для медіа " Наша Сосниця " повідомив: приміщення колишньої автостанції у селищі Сосниця є приватною власністю та з часом, скоріш за все, підлягатиме демонтажу. За його словами, нині власником будівлі є Валерій Макуха. Споруда, найімовірніше, з часом буде знесена.

Микола Стаценко:

- А навіщо ця руїна? Таке життя.

Валентина Сизоненко:

- Якщо власник Макуха В. В., то буде скоро там порядок, а не руїни.

Віктор Труба:

- Хто керував Сосницьким районом, коли її закрили і довели до цього стану.? Зараз надія на Макуху В. .В

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

Джерело: cntime.cn.ua