вологість:
тиск:
вітер:
У Гданську підписали важливу угоду для Чернігівщини: про що йдеться
Костянтин Мегем і Дірк Депре
Сьогодні у Гданську стартувала Конференція з питань відновлення України. Делегацію очолює Прем'єрка-чернігівка Юлія Свириденко .
На Конференції працює сильна делегація від Чернігівщини, стверджує начальник ОВА В'ячеслав Чаус . Область представляє голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем, представники Бобровицької, Менської, Ніжинської, Новгород-Сіверської, Семенівської та Чернігівської громад, Департаменту економрозвитку ОДА, Агенції регіонального розвитку області.
Зміст документу стосується співпраці у відновленні та розвитку ключових галузей. Передусім – в освіті та медицині. Йдеться про реалізацію 13 пріоритетних проєктів з відновлення. Обсяг фінансування – майже 20 млн євро.
Також очільник області повідомив, що Ніжинська громада вже уклала угоду про співпрацю з латвійським містом Ропажі, а Чернігівська – підписала Лист про наміри щодо партнерства з бельгійським муніципалітетом Грімберген.
"Наша делегація продовжує працювати на Ukraine Recovery Conference 2026. На полях конференції область презентує понад 20 інвестиційних та відновлювальних проєктів у сферах медицини, освіти, енергетики, критичної інфраструктури, промисловості, агросектору та розвитку громад", - зауважив Чаус.
"Час Чернігівський" писав про таке: Премʼєрка не має польських орденів: чернігівка поїде до Гданська налагоджувати відносини між державами
Схожі новини
Джерело: cntime.cn.ua
Новини рубріки
Ворог вдарив по будинках та АЗС на Чернігівщині (Фото)
26 червня 2026 р. 10:52
Сім ракет і майже 200 дронів: уночі на Чернігівщині тривав протиповітряний бій
26 червня 2026 р. 10:22
Російські війська атакували девʼять населених пунктів на прикордонн
26 червня 2026 р. 10:11