На Чернігівщині жінка вкрала 8,5 млн гривень у тітки та її чоловіка-француза

26 червня 2026 р. 13:47

26 червня 2026 р. 13:47


За процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури слідчими Новгород-Сіверського РВП ГУНП у Чернігівській області повідомлено про підозру місцевій жительці в заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайстві), вчиненому в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура .

Досудовим розслідуванням установлено, що жінка, зловживаючи довірою своєї тітки та її чоловіка – громадянина Франції, переконала їх переказати грошові кошти для розміщення на депозитному рахунку в одному з банків України. Потерпілі мали намір використати ці кошти на території на власний розсуд.

На Чернігівщині жінка вкрала 8,5 млн гривень у тітки та її чоловіка-француза

Для створення видимості контролю над коштами, підозрювана визначила фінансовим номером телефону для доступу до мобільного банкінгу номер тітки, який у подальшому змінила на свій, обмеживши потерпілих у доступі до банківських рахунків.

Загалом зловмисниці вдалося заволодіти коштами на суму понад 8,5 млн грн.

Їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Викриття протиправної діяльності здійснювалося СВ Новгород-Сіверського РВП ГУНП у Чернігівській області.

Головне фото ілюстративне

На Чернігівщині жінка вкрала 8,5 млн гривень у тітки та її чоловіка-француза

Джерело: cheline.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua