Ворог «ланцетом» уразив цивільний об’єкт в місті на Чернігівщині

27 червня 2026 р. 12:34

27 червня 2026 р. 12:34


Сьогодні, 27 червня, о 10:17 зафіксовано приліт ворожого баражуючого боєприпасу типу «ланцет» по території міста Новгород-Сіверський.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Російські терористи поцілили в об’єкт цивільної інфраструктури.

Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби завданих руйнувань наразі уточнюються.

Фото ілюстративне

Ворог «ланцетом» уразив цивільний об’єкт в місті на Чернігівщині

Джерело: cheline.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua