Ворог вдарив по прикордонню Чернігівщини: є влучання по інфраструктурі міста

27 червня 2026 р. 21:42

27 червня 2026 р. 21:42


Ввечері  27 червня близько 20-ї години зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «молнія» по цивільній інфраструктурі Новгород-Сіверський.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Інформація щодо потерпілих серед місцевих мешканців не надходила.

Додаткові відомості та масштаби пошкоджень встановлюються.

Ворог вдарив по прикордонню Чернігівщини: є влучання по інфраструктурі міста

Джерело: cheline.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua