вологість:
тиск:
вітер:
Віртуальна валюта, бонуси і знижки. Міноборони анонсувало Нацпрограму підтримки військових
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- «Ми хочемо запустити загальнонаціональну програму підтримки військовослужбовців, вона називається «Плюси», співзвучно з назвою «Армія+». «Плюси» – це буде віртуальна валюта нашого застосунку, в який ми додаватимемо 100 найбільших бізнесів України, які будуть підтримувати наших військовослужбовців», – пояснила Черногоренко.
- У межах програми військові зможуть отримувати бонуси, знижки, пріоритетні можливості закупівлі різних продуктів.
- За словами заступниці міністра оборони, ідея полягає у тому, щоб побудувати навколо військовослужбовців екосистему лояльності. «Я хочу анонсувати та запросити наші та інші бізнеси долучатися до цієї загальнонаціональної програми. Буде відкритий меморандум, 100 бізнесів підпишуть з Міністерством оборони цей меморандум», – сказала посадовиця.
- Черногоренко повідомила, що партнерами вже погодилися стати АТ «Укрзалізниця», інтернет-магазин Rozetka, ПАТ «Укрнафта» та компанія «Нова пошта».
Контекст
У серпні Міноборони представило нову платформу «Армія+» , створену з метою цифровізації послуг для військовослужбовців і підвищення ефективності служби. Однією з найбільш очікуваних функцій застосунку стала можливість подання електронних рапортів. У першій версії застосунку були доступні 11 видів рапортів та Армія ID – унікальний ID-номер військового, завдяки якому він може надіслати рапорти на підпис.
У застосунку також передбачені опитування, завдяки яким держава зможе дізнатися думку військових з будь-яких питань, а самі військовослужбовці зможуть впливати на реальні зміни у Силах оборони.
У диджитал-екосистемі України зараз розвиваються такі цифрові продукти, як «Мрія» , «Резерв+» і «Армія+».
Нещодавно у «Армія+» став доступний сервіс онлайн-навчання, де зібрані верифіковані навчальні матеріали з військової справи , це дасть змогу військовим здобувати важливі знання навіть у польових умовах.
Джерело: forbes.ua (Новини)Новини рубріки
Україна ще не відновила енергетику після ракетної атаки. На Одещині ситуація найгірша
18 листопада 2024 р. 17:23
Для взаємодії оборонних компаній з державою створять цифрову платформу - Черногоренко
18 листопада 2024 р. 17:19
Громади залучили до бюджетів понад ₴5 мільярдів від малої приватизації
18 листопада 2024 р. 17:19