вологість:
тиск:
вітер:
У ЗСУ створили першу школу підготовки операторів безпілотних наземних комплексів
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Військовослужбовці проходять підготовку на близько 10 різних видах безпілотних наземних роботизованих комплексів – логістичних, спеціальних та інженерних.
- За словами начальника Управління інноваційної діяльності Збройних Сил України полковник Віталія Добрянського, навчання операторів БпНК відбувається за чітко визначеною програмою зі здобуттям відповідної військово-облікової спеціальності.
- Для належної підготовки були створені спеціалізовані програмні засоби та використовуються тренувальні зразки БпНК.
- Триває робота над масштабуванням проєкту, підвищенням ефективності підготовки та забезпечення належною навчальною і тренувальною базою.
Контекст
У серпні Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації перший інженерний наземний роботизований комплекс пожежогасіння . Такий робот потрібен, наприклад, на місцевості, де є боєприпаси, що не вибухнули, у наближенні до техніки, яка горить і в якій є ризик детонації боєкомплекту, а також в інших потенційно небезпечних випадках, пов’язаних із ризиком для життя і здоров’я військовослужбовців.
У жовні відомство дозволило до використання у підрозділах Сил оборони безпілотний наземний роботизований комплекс «Тарган» . Він був розроблений українськими інженерами. Він може перевозити до двох центнерів вантажу. Залежно від потреб він здатен транспортувати боєприпаси, продукти харчування, спорядження.
Джерело: forbes.ua (Новини)Новини рубріки
В Україні дорожчає цукор: аграрії попереджають, що стрибок цін на нього ще попереду
23 листопада 2024 р. 11:01
Суд почав процедуру банкрутства СК "Промстрах"
23 листопада 2024 р. 10:59
Енергетики відновили пошкоджену лінію живлення Запорізької АЕС
23 листопада 2024 р. 10:50