вологість:
тиск:
вітер:
Міноборони прийняло на озброєння українські безпілотники Zeus і Hades (фото)
Ключові факти
- Дрони можуть уражати польові укріплення, бронетехніку та живу силу ворога.
- Вони можуть наздоганяти та атакувати техніку, яка рухається на великій швидкості, завдяки налаштуванням двигунів та удосконаленій системі керування.
- Маневрені FPV-коптери цих комплексів мають рами різних розмірів. Літальні апарати маловразливі до впливу ворожих засобів радіоелектронної боротьби.
Фото: Міноборони Фото пресслужба Міноборони
Контекст
У 2024-му Україна вже перевиконала план із виготовлення 1 млн дронів , а новою амбітною метою стане виробництво 3000 крилатих ракет. 19 листопада 2024-го президент Володимир Зеленський, виступаючи у Верховній Раді, презентував План внутрішньої стійкості , який передбачає виробництво у 2025 році щонайменше 30 000 далекобійних дронів і 3000 крилатих ракет і ракет-дронів. Що стоїть за цими планами, які виклики можуть виникнути та які ракети вже випускає Україна – читайте в матеріалі Forbes .
21 січня Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міноборони і відтепер щомісяця між бригадами ЗСУ розподілятиметься 2,5 млрд грн для закупівлі БПЛА, повідомив міністр оборони Рустем Умєров.
22 січня Міноборони прийняло на озброєння новий безпілотник Poseidon , призначений для розвідки, спостереження та коригування вогню.
31 січня допустили до експлуатації у підрозділах ЗСУ безпілотний авіаційний комплекс «Громило» . Він може застосовуватись для ураження живої сили, бойової техніки та польових укриттів ворога.
Джерело: forbes.ua (Новини)Новини рубріки
У «Дії» запрацювала нова послуга для бізнесу
05 лютого 2025 р. 20:22
Кава продовжує дорожчати: найдовша серія зростання ціни за 45 років
05 лютого 2025 р. 20:22
Особисті перекази з ЄС досягли рекордного відтоку в 2023 році (інфографіка)
05 лютого 2025 р. 20:22