вологість:
тиск:
вітер:
Верховний суд готовий розглянути касацію на вирок експосадовцям Південдіпрошахту
Верховний суд завершив підготовку до розгляду скарги на вирок, яким до строку в колонії засудили колишнього виконувача обов'язків директора державного підприємства «Південдіпрошахт» Юрія Севастьянова та його ексзаступника Олександра Татаркіна. Засідання призначили на 2 жовтня.
Таке рішення 2 травня ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, ВАКС визнав винуватим Севастьянова і Татаркіна у замаху на заволодіння коштами держпідприємства. Суд призначив ексдиректору «Південдіпрошахт» покарання у вигляді 7,5 років позбавлення волі із забороною обіймати певні посади протягом 3 років та конфіскацією усього належного майна. Татаркіна засудили до 7 років і 3 місяців ув'язнення із таким самим додатковим покаранням.
Вирок залишила без змін Апеляційна палата ВАКС . Сторона захисту подала скаргу на ці рішення
«Закінчити підготовку та призначити касаційний розгляд за касаційними скаргами захисників та засуджених (Севастьянова і Татаркіна – ред.) на вирок Вищого антикорупційного суду від 15 лютого 2024 року та ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 5 листопада 2024 року у Касаційному кримінальному суді у складі Верховного Суду на 11:30 2 жовтня 2025 року» , – йдеться в рішенні.
Нагадаємо, у вересні 2021 року ВАКС призначив до розгляду справу держпідприємства «Південдіпрошахт». За версією обвинувачення, у листопаді 2018 року, будучи знайомими із запланованою реорганізацією ДП «Південдіпрошахт» шляхом його приєднання до «Національної вугільної компанії», в.о. директора ДП Юрій Севастьянов у змові зі своїм заступником Олександром Татаркіним створили штучну заборгованість держпідприємства в 7 млн грн перед приватною компанією, яку очолював раніше заступник директора ДП (до призначення на посаду заступника). Йдеться про ТОВ «Лімітед Едішн».
Договори про надання послуг уклали «заднім числом», щоб створити видимість того, що Татаркін підписав їх як директор фірми «Лімітед Едішн», хоча насправді на момент фактичного укладання вже обіймав посаду в держпідприємстві.
Надалі Севастьянов та Татаркін, використовуючи з порушенням законодавства вексельну схему розрахунку, намагалися незаконно отримати 7 млн грн.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

Новини рубріки

Що країни ЄС найбільше експортували в Україну в 2024 році (інфографіка)
08 травня 2025 р. 21:07

Німецька Uniper стягнула частину компенсації з російського «Газпрому»
08 травня 2025 р. 21:07

Новим Папою Римським став американець Роберт Прево, він взяв ім’я Лев XIV. Що про нього відомо
08 травня 2025 р. 21:06