вологість:
тиск:
вітер:
Позичальники банків-банкрутів у травні погасили найбільшу суму заборгованості від початку року
Про це повідомляє пресслужба ФГВФО , передає Укрінформ.
Як зазначила директорка Департаменту ліквідації банків Фонду гарантування вкладів Тетяна Старцева, це найбільша сума погашення заборгованості від початку року.
«Умови погашення, запропоновані Фондом, дають можливість повернутися до обслуговування боргу без додаткового навантаження. А прогнозованість виплат дозволяє навіть достроково виплачувати борги. Саме так у травні зробив один із позичальників-підприємців банку в управлінні Фонду», – пояснює Старцева.
Загальна сума надходжень до банків від позичальників, що ліквідуються Фондом, від початку 2022 року склала понад 1540,8 млн грн.
Як повідомлялося, для позичальників-фізичних осіб на період воєнного стану діють спрощені умови погашення кредитів. Строк дії таких умов продовжено до 31 серпня 2026 року. Для позичальників-фізичних осіб застосовується 0,001% річних та 1 копійка комісії за умови, що боржник погашає від 10 тис. грн на місяць для іпотечних кредитів, 1 тис. грн – для інших кредитів (окрім карткових кредитів на понад 100 тис. грн – для таких кредитів погашення має становити 5 тис. грн на місяць). Позичальник може повністю погасити кредит на прийнятних умовах протягом періоду ліквідації банку.
Фото: unsplash
Новини рубріки
Зеленський підписав закон про зміни до державного бюджету-2026
22 червня 2026 р. 16:28
Чому банк або банкомат може забрати картку в Німеччині
22 червня 2026 р. 16:22