вологість:
тиск:
вітер:
Голова казенного підприємства незаконно видобував габро майже на 70 мільйонів
Йому інкримінують незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення та розтрату майна в особливо великих розмірах, повідомляє Офіс генпрокурора.
У 2021-2022 роках посадовець організував промисловий видобуток габро на Південно-Східній ділянці Бистріївського родовища. Для цього використовували спеціальну техніку підприємства.
Водночас роботи проводилися на ділянках, які не були передбачені проєктною документацією та планом розвитку гірничих робіт. Частина видобутку здійснювалася поза межами встановленого гірничого відводу та спеціального дозволу.
Вартість незаконно видобутої сировини оцінюється у понад 47 млн. грн.
Слідство встановило ще один епізод. Посадовець видав наказ, яким безпідставно ввів до обліку підприємства окремий вид продукції - «некондиційний блок». Після цього для такої продукції встановили занижену вартість і реалізовували її кінцевому споживачу за цінами, значно нижчими за ринкові.
За цим епізодом сума збитків становить 22 млн. грн.
Державному підприємству завдано понад 69 млн. грн. збитків.
Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі
Фото: Офіс генпрокурора.
Євген Медведєв
Джерело: lenta.ua (Економіка)
Новини рубріки
У США стартап розробляє електричну вантажівку без водія (фото)
22 червня 2026 р. 23:29
У червні в Україні відновлюється індексація зарплат: кому підвищать виплати
22 червня 2026 р. 22:51
Потік нафти через Ормузьку протоку сягнув піка з початку війни в Ірані - Bloomberg
22 червня 2026 р. 22:42