Уряд додатково спрямував ₴220 мільйонів на потреби Сил оборони

23 червня 2026 р. 18:24

23 червня 2026 р. 18:24


Кабінет міністрів перерозподілив зекономлені за іншими бюджетними програмами 220 млн грн на потреби армії.

«Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони . Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП», - йдеться в повідомленні.

За інформацією Прем’єр-міністра, кошти розподілені наступним чином:

100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;

⁠70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;

50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.

Як повідомлялося, 10 червня Верховна Рада ухвалила в цілому зміни до державного бюджету-2026 , спрямовані насамперед на збільшення видатків на сектор безпеки та оборони.

Змінами передбачено, що доходи держбюджету-2026 зростуть на 2 трлн 291 млрд грн (з урахуванням проєкту змін доходи становитимуть майже 5 трлн 196 млрд грн) завдяки трьом джерелам: фінансова підтримка ЄС (механізм посиленого співробітництва) - 2 трлн 221 млрд грн; додаткові надходження в межах виконання Плану України (реалізація ініціативи ЄС Ukraine Facility) - 47,7 млрд грн; збільшення надходжень від ПДФО за рахунок збільшення обсягу грошового забезпечення військових - 22,6 млрд грн.

Фото: Юлія Свириденко / Телеграм

Уряд додатково спрямував ₴220 мільйонів на потреби Сил оборони

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua