Через російські атаки є знеструмлення у чотирьох областях

24 червня 2026 р. 10:16

24 червня 2026 р. 10:16


Унаслідок російських обстрілів станом на ранок 24 червня є знеструмлені споживачі у чотирьох областях, негода залишила без світла 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці .

"Внаслідок ворожих ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.

Через грозу та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково були знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені мережі.

Споживання електроенергії станом на 9:30 середи на 4,2% нижче за рівень попереднього дня. Причина змін – безхмарна погода на всій території України, яка зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій.

Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00; а у період із 18:00 до 22:00 обмежити користування потужними електроприладами.

Як повідомлялося, в Україні у середу, 24 червня, обмеження споживання електроенергії не плануються.

Через російські атаки є знеструмлення у чотирьох областях

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)