вологість:
тиск:
вітер:
Через російські атаки є знеструмлення у чотирьох областях
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці .
"Внаслідок ворожих ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.
Через грозу та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково були знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені мережі.
Споживання електроенергії станом на 9:30 середи на 4,2% нижче за рівень попереднього дня. Причина змін – безхмарна погода на всій території України, яка зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій.
Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00; а у період із 18:00 до 22:00 обмежити користування потужними електроприладами.
Як повідомлялося, в Україні у середу, 24 червня, обмеження споживання електроенергії не плануються.
Новини рубріки
«ПриватБанк» запустив акцію для клієнтів: до 3000 грн за переказ і шанс виграти приз
24 червня 2026 р. 15:16
Оман відкрив в Ормузькій протоці тимчасовий коридор без стягування мит
24 червня 2026 р. 15:06