вологість:
тиск:
вітер:
Без електроенергії залишилися споживачі чотирьох областей: де немає світла
24 червня внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання.
Зазначається, що енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити електропостачання для всіх абонентів, а відновлювальні роботи тривають цілодобово.
Також через негоду без електропостачання залишається 20 населених пунктів на Кіровоградщині та Сумщині. Ремонтні бригади працюють над відновленням.
Щодо застосування обмежень
У Міненерго зауважили, що 24 червня застосування обмежень не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх обленерго.
У відомстві закликали споживачів ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці й ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
Світло без графіків до осені
Літо 2026 року в Україні пройде під знаком енергетичного балансування: попри оптимістичніші прогнози, експерти не виключають повернення графіків відключень.
Головними ризиками залишаються масовані обстріли та літня спека, яка традиційно збігається з плановими ремонтами АЕС. При цьому навіть стрімкий розвиток сонячної генерації не здатен повністю перекрити дефіцит, оскільки Україні досі критично бракує промислових акумуляторів для покриття вечірніх піків споживання.
Новини рубріки
«ПриватБанк» запустив акцію для клієнтів: до 3000 грн за переказ і шанс виграти приз
24 червня 2026 р. 15:16
Оман відкрив в Ормузькій протоці тимчасовий коридор без стягування мит
24 червня 2026 р. 15:06