вологість:
тиск:
вітер:
В частині Києва ввели екстрені відключення електроенергії
На лівому березі Києва вранці у четвер, 25 червня, ввели екстрені відключення електроенергії, повідомили в ДТЕК.
В компанії зазначили, що обмеження застосовані за командою Укренерго застосовані та закликали киян ощадливо використовувати електроенергію, аби зберегти енергосистему.
Доповнюється
Джерело: zn.ua (Економіка)
Новини рубріки
Росіяни завдали ударів по локомотивах у Запоріжжі та на Сумщині - загинув помічник машиніста
25 червня 2026 р. 12:00
У Гданську підпишуть десятки угод на більш як €10 мільярдів - Свириденко
25 червня 2026 р. 12:00
Україна представила на конференції з відновлення проєкт концесії Чорноморського порту
25 червня 2026 р. 12:00