В частині Києва ввели екстрені відключення електроенергії

25 червня 2026 р. 10:32

25 червня 2026 р. 10:32


На лівому березі Києва вранці у четвер, 25 червня,  ввели екстрені відключення електроенергії, повідомили в ДТЕК.

В компанії зазначили, що обмеження застосовані за командою Укренерго застосовані та закликали киян ощадливо використовувати електроенергію, аби зберегти енергосистему.

Доповнюється

В частині Києва ввели екстрені відключення електроенергії

Джерело: zn.ua (Економіка)