вологість:
тиск:
вітер:
Через російські атаки є нові знеструмлення у п'яти областях - Укренерго
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці .
"Росія продовжує атакувати об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. Внаслідок ворожих ударів – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.
Споживання електроенергії станом на 9:30 четверга на 3,7% перевищує рівень попереднього дня. Причина змін – утримання спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.
Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00; а у період із 18:00 до 22:00 ощадливо споживати електрику і не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.
Як повідомлялося, в Україні 25 червня обмеження споживання електроенергії не плануються .
Фото Укрінформу можна купити тут
Новини рубріки
Україна отримала перший транш у розмірі 3,2 мільярда євро з нового кредиту ЄС
25 червня 2026 р. 12:51
Ідея Банк за п’ять місяців 2026 року збільшив обсяг кредитного портфелю фізосіб на 16,6%
25 червня 2026 р. 12:44
На кордоні відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів — деталі
25 червня 2026 р. 12:44