Через російські атаки є нові знеструмлення у п'яти областях - Укренерго

25 червня 2026 р. 11:02

25 червня 2026 р. 11:02


Внаслідок російських обстрілів станом на ранок 25 червня є знеструмлені споживачі у п'яти областях.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці .

"Росія продовжує атакувати об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. Внаслідок ворожих ударів – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні.

Споживання електроенергії станом на 9:30 четверга на 3,7% перевищує рівень попереднього дня. Причина змін – утримання спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.

Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00; а у період із 18:00 до 22:00 ощадливо споживати електрику і не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Як повідомлялося, в Україні 25 червня обмеження споживання електроенергії не плануються .

Фото Укрінформу можна купити тут

Через російські атаки є нові знеструмлення у п'яти областях - Укренерго

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)