В Укренерго пояснили, чому запровадили аварійні відключення у Києві

25 червня 2026 р. 11:31

25 червня 2026 р. 11:31


Енергетики уже розпочали відновлювальні роботи, аварійні відключення електроенергії у столиці будуть скасовані після стабілізації в енергосистемі.

"Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Як повідомлялося, на лівобережжі столиці застосовуються аварійні відключення електроенергії .

В Укренерго пояснили, чому запровадили аварійні відключення у Києві

Джерело: ukrinform.ua (Економіка)